Przyjęcie dla malucha

 


Kiedy zbliżają się urodziny Twojego dziecka- drugie bądź trzecie a Ty zastawiasz się czy warto organizować przyjęcie nie tylko dla rodziny, ale także zaprosić więcej małych gości, podpowiadamy warto! Zagwarantujesz swojemu dziecku niezapomniany dzień pełen atrakcji wśród rówieśników i innych dzieci. No dobrze, ale jak okiełznać tę biegającą po całym domu gromadkę maluchów? Polecamy zatrudnienie profesjonalnej animatorki. Zastawiasz się, no okej ale co może ona może nam zaproponować? Oprócz standardowego malowania buziek, modelowania baloników oraz dostosowanych do wieku zabaw możesz w tym szczególnym dniu zamienić salon lub dziecięcy pokój w mini salę zabaw z kulkami. Spokojnie, nie potrzebujesz dużego metrażu, basenik z kulkami zmieści się nawet w dziecięcym pokoju. Na dowód mamy zdjęcia :)

 

Warto pamiętać, że animatorki są mobilne, jeśli zrezygnujesz z gotowania w domu i imprezę zechcesz zorganizować w restauracji (lub dowolnym innym miejscu), to profesjonalna animatorka zamieni każdą przestrzeń w przyjazną dla dzieci i zapewni wszystkie potrzebne do tego materiały, tak aby już nic co dotyczy animacji nie było na Twojej głowie. 

Jeśli masz mało czasu, a chcesz żeby przyjęcie było perfekcyjne zleć także przygotowanie dekoracji firmie animacyjnej. Zastanów się nad kolorystyką, napisz czego oczkujesz- balonów z helem, kolorowej zastawy dla dzieci, dekoracji na ściany a może dekoracji z balonów. Określ także jaki budżet chcesz na to przeznaczyć. Zdecydowanie ułatwi to rozmowę obydwu stronom. Myślisz o fotografie? Zapytaj o niego w firmie której zleciłaś poprowadzenie tego wyjątkowego przyjęcia.


Jeśli zechcesz powierzyć organizację animacji autorce artykułu wszystkie dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Agata Cichońska