Daj rodzicom się pobawić 

 

Jeśli nieubłaganie zbliża się termin Waszego Wesela a Wy macie wrażenie, że załatwiliście już prawie, prawie wszystko- idealną sukienkę i garnitur, fryzjera, kosmetyczkę, sale, wybraliście menu i dekoracje. A mimo to zastawiacie się, czy już wszystko dopięte jest na ostatni guzik? Podpowiadamy- warto zbadać też o gości którzy przyjdą na Wasz Ślub i Wesele z dziećmi. Przygotujcie atrakcje również dla tych najmłodszych . Rodzice będą mieli okazję pobawić się w gronie dorosłych, a Wy pewność,że przestrzeń pod stołami nie stanie się „bazą”, łazienka miejscem do grania w chowanego a parkiet torem dla samochodzików

 

Jak zabrać się za organizację animacji dla najmłodszych, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie atrakcje wybrać?

Najważniejszy jest animator! Bez głowy pełnej pomysłów nic nie wyjdzie! To on poprowadzi zabawy- zamieni kartkę papieru w samolot, zachęci dzieci do wspólnej zabawy, stworzy miłą atmosferę. Pokaże przywiezione ze sobą gadżety. Poprowadzi gry i zabawy ruchowe, plastyczne, logiczne a dla bardziej wymagających nawet eksperymenty.


Jak wybrać dobrego animatora,? Wybierz firmę- w firmach pracują profesjonaliści i pasjonaci- jednym słowem zawodowcy. Mają dobry i sprawdzony sprzęt, nie chcesz chyba aby Twoje Wesele było przestrzenią do testów! Do tego w razie choroby jednego z animatorów, animacje przejmie inna osoba a Wy nie zostaniecie na lodzie.

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele atrakcji dodatkowych, oto lista polecanych przez nas:

*malowanie buziek,

*modelowanie baloników

*duuuże bańki

*basenik z piłeczkami

*zamek dmuchany

 

*tworzenie pamiątkowych Weselnych kubków

*eksperymenty

Choć tak jak wspominaliśmy już wcześniej najważniejszy jest animator. Dobry, wyczaruje coś z niczego i porwie dzieciaki do zabawy.

Zastanawiasz się na ile czasy potrzebujesz animatora, kiedy jest najlepsza pora na start animacji? Już podpowiadamy.

Animacje najlepiej zacząć po pierwszym posiłku. Ile czasu powinny trwać, to kwestia indywidualna, zależna od wieku i ilości dzieci. Z naszych doświadczeń wynika, że na Weselach dzieci spokojnie „wytrzymują” do 12 a nie raz i do 1 w nocy :)

Jeśli to możliwe przeznacz na animacje osobą sale. Będzie to bardziej komfortowe zarówno dla Was jak i dla dzieci. Latem świetną przestrzenią do gier i zabaw są ogrody przy salach weselnych. 

 

 

Na zdjęciu strefa zabaw dla dzieci, na jednym z prowadzonych przez naszą firmę Animacji Weselnych